Mintegiak‎ > ‎

* Teknologia

Kontaktua: teknologia@ieszallabhi.net

Irakasleak:

Galder Elorduy Ibarzabal: galder-e@ieszallabhi.net  MINTEGIBURUA
Alfonso Tejedor Garcia: alfonso@ieszallabhi.net   IDAZKARIA
Maitane Viguera Meno: maitane-v@ieszallabhi.net   >> Aritz Zabala: aritz-z@ieszallabhi.net  >>  Aitor Vazquez Olabarrieta: aitor-v@ieszallabhi.net

Programazioak: Curriculum berriari egokitzen ari gara

Teknologiak1

Teknologiak2

Programazioa eta kreatibitatea2
Teknologiak3

Robotika3
 Teknologia4

Informatika 4




Barruko estekak:

Helbide hauek ikaslekin lan egiteko dira, beraz, baimendutako profilak bakarrik sartu ahal dira: